Mechanik maszyn budowlanych - Szwajcaria - Region Thun / Bern - umowa bezpośrednia

Stawka

5.00 - 200.00 CHF
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Thun , Szwajcaria

Opis stanowiska

  • Samodzielne wykonywanie prac serwisowych i napraw
  • Zapewnienie konserwacji naszych maszyn i urządzeń budowlanych w warsztacie i na placach budowy
  • Wykrywanie usterek w nowoczesnych i zaawansowanych maszynach

Wymagania

  • Wykształcenie jako mechanik maszyn budowlanych, rolniczych lub pojazdow samochodowych
  • Dobre rozumienie hydrauliki, technologii elektrycznej i silnikowej
  • Szybkosc w przyswajaniu wiedzy
  • Doświadczenie zawodowe jako mechanik maszyn budowlanych lub rolniczych - warunek konieczny
  • Prawo jazdy Kat. B - warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego - min. poziom A2 / B1 - warunek konieczny
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności i jakości
  • W przypadku pozytywnego wstepnego procesu rekrutacji wymagana gotowosc do wziecia udzialu w dniu probnym na miejscu

Nasza oferta

  • Umowa bezpośrednia na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem próbnym
  • Praca od poniedzialku do piatku - staly czas pracy
  • Praca w zgranym zespole w nowoczesnej infrastrukturze oraz rodzinnej atmosferze
  • Wynagrodzenie od 5'200 CHF brutto - wysokosć wynagrodzenia jest zależna m. in od lat doświadczenia, wykształcenia, kursów, znajomości języka i podlega negocjacji)
  • Ponadprzecietne świadczenia socjalne
  • Praca w zgranym zespole w nowoczesnej infrastrukturze
  • Długoterminowa perspektywa, jak również duży potencjał rozwojowy dla osób chcących się dalej kształcić

WAŻNE INFORMACJE DLA APLIKUJĄCYCH:

Zainteresowanych prosimy o przesłanie pełnej aplikacji tylko i wyłącznie w j niemieckim. Uprzejmie informujemy, że będziemy nawiązywać kontakt tylko z osobami spełniającymi warunki konieczne w ogłoszeniu oraz rozpatrywać tylko i wyłącznie kompletne aplikacje w formie skanów. Aplikacje dosłane w formie zdjęć czy zrzutów z ekranu nie bedą rozpatrywane.

Kompletna wstepna aplikacja musi zawierać minimum:

-Aktualne CV w j. niemieckim ze zdjęciem (w CV należy podać aktualny adres, stan cywilny oraz w pozycjach zawodowych wyszczególnić wykonywane obowiązki, w przypadku posiadania tytułu zawodowego w ukończonej szkole należy też go podać)

-Dotychczasowe potwierdzenia zatrudnień (świadectwa pracy lub referencje, przede wszystkim z  ostatniego miejsca zatrudnienia + dodatkowo tych firm gdzie miała miejsce praca w danym zakresie podanym w ogloszeniu ) w j. niemieckim

-Potwierdzenia kwalifikacji jak dyplom ze szkoly, certyfikaty, etc. w j. niemieckim