Monter budowlany (Bauschlosser Spezialtiefbau) - Szwajcaria, kanton Zürich - umowa bezpośrednia (bez agencji)

Stawka

5 500.00 CHF
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Dekarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Winterthur , Szwajcaria

Opis stanowiska

  • Samodzielna praca na budowach z własnym pojazdem serwisowym
  • Montaż i demontaż dołów wykopowych
  • Wykonywanie wypełnień blaszanych w obszarze ścian szczelinowych
  • Prace ślusarskie w warsztacie nalezacym do firmy
  • Czytanie planów i wykonywanie prac spawalniczych i cięcia płomieniowego
  • Kalibracja torkretowania za pomocą lasera i niwelatora
  • Odpowiedzialność za raportowanie

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne min. zawodowe
  • Kilkuletnie doświadczenie pracach obejmujacych wyzej wymienione obowiazki - warunek konieczny
  • Wazne uprawnienia spawalnicze (TüV) lub gotowosc do ich zrobienia  - warunek konieczny
  • Dobra komunikatywna znajomość języka niemieckiego min. poziom A2 / B1  - warunek konieczny
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków i wysoka precyzja
  • Chęć przyjazdu i zamieszkania w Szwajcarii (umowa na czas nieokreslony)
  • Prawo jazdy Kat. B - warunek konieczny

Oferta pracodawcy

  • Umowa  na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem próbnym bezpośrednio ze szwajcarskim pracodawcą zgodnie ze szwajcarskim prawem pracy
  • Wynagrodzenie od 5'500 CHF - 6'500 CHF brutto + 13ta pensja (wysokosć wynagrodzenia jest zależna m. in od lat doświadczenia, wykształcenia, umiejetnosci, kursów, znajomości języka i podlega negocjacji)
  • Bardzo dobre świadczenia społeczne m. in ponadobligatoryjny fundusz emerytalny
  • Rodzinna firma z dluga tradycja cieszaca sie dobra renoma
  • Otwarty, zmotywowany zespół z dużą wiedzą i doświadczeniem
  • Wszechstronne i zróżnicowane zadania
  • Regulowane godziny pracy
  • Możliwości rozwoju i szkoleń w firmie

Współpracując z nami otrzymujesz

  • Osobistą polskojezyczną konsultantkę / konsultanta
  • Fachowe doradztwo w języku polskim oraz kompleksową pomoc administracyjną w kwestiach dotyczących emigracji do Szwajcarii
  • Szeroko pojęte doradztwo w tematach życia i pracy w Szwajcarii podczas zatrudnienia (mieszkanie, obowiązkowe ubezpieczenia, świadczenia socjalne i rodzinne, wynagrodzenie, podatek, choroba, wypadek, prawo pracy)

WAŻNE INFORMACJE DLA APLIKUJĄCYCH:

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji tylko i wyłącznie w j niemieckim. Uprzejmie informujemy, że będziemy nawiązywać kontakt tylko z osobami spełniającymi warunki konieczne w ogłoszeniu.