Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka - Szwajcaria: Lucerna / Berno / Argowia / Bazylea / Zurych - umowa bezpośrednia

Stawka

6.00 - 500.00 CHF
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Fizjoterapeuta , HoReCa

Lokalizacja

Aarau , Szwajcaria

Opis stanowiska

  • Prowadzenie leczenia pacjentów ambulatoryjnych i szpitalnych (m. in oddział udarowy, intensywnej opieki)
  • Odpowiedzialność za profesjonalną opiekę nad przydzielonymi pacjentów w trybie stacjonarnym
  • Uczestnictwo w zarządzaniu, organizowaniu i planowaniu leczenia
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej
  • Praca w interdyscyplinarnym zespole medycznym

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w dziedzinie fizjoterapii (minimum licencjat )
  • Prawo wykonywania zawodu
  • Gotowość do przejścia procedury uznania dyplomu w Szwajcarii (bezpłatne wsparcie w formalnościach oraz częściowy zwrot kosztów w ramach naszego pośrednictwa i w przypadku zatrudnienia)
  • Dobra znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B1 oraz gotowość do zrobienia certyfikatu potwierdzającego znajomość na poziomie B2 w trakcie zatrudnienia (pracodawca daje na to czas najczęściej rok lub max. do dwóch lat) - warunek konieczny
  • Doświadczenie zawodowe jest dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość obsługi komputera ze względu na prowadzenie dokumentacji drogę elektroniczna

Nasza oferta

  • Atrakcyjne modele czasu pracy
  • Rozpoczęcie pracy PRZED uzyskaniem oficjalnej nostryfikacji
  • Praca w zgranym zespole w nowoczesnej infrastrukturze
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (wysokość wynagrodzenia jest zależna m. in. od lat doświadczenia, wykształcenia, kursów, znajomości języka i podlega negocjacji)
  • Umowa na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem próbnym bezpośrednio z daną placówką
  • Na życzenie umowa na czas określony (np. kontrakt na rok)
  • Minimum 5 tygodni urlopu
  • 13ta pensja
  • Ponadprzeciętne dodatki za pracę w dni świąteczne, weekendy etc.
  • Wsparcie w dalszym rozwoju zawodowym i indywidualnym planowaniu kariery

Dodatkowo (w zależności od danej placówki)
  • Ponadprzeciętne świadczenia rodzinne i opiekuńcze
  • Prywatne ubezpieczenie wypadkowe
  • Zniżki w aptekach, abonamentach na telefony komórkowe itp.
  • Współfinansowanie różnych zajęć sportowych i rekreacyjnych
  • Prezenty z okazji stażu pracy od 5 lat
  • Dodatkowa rekompensata za krótkoterminowe zastępstwo
  • Zakwaterowanie (mieszkanie lub pokój)
Współpracując z nami otrzymujesz :
  • Osobistą polskojęzyczną konsultantkę
  • Kompleksową pomoc administracyjną w formalnościach związanych z nostryfikacją polskiego dyplomu przez Szwajcarski Czerwony Krzyż
  • Fachowe doradztwo w języku polskim w kwestiach dotyczących emigracji do Szwajcarii
  • Szeroko pojęte doradztwo w tematach życia i pracy w Szwajcarii podczas zatrudnienia (mieszkanie, obowiązkowe ubezpieczenia, świadczenia socjalne i rodzinne, wynagrodzenie, podatek, choroba, wypadek, prawo pracy)