Mechanik maszyn-technik utrzymania ruchu Bern 30CHF/h + dieta 50 CHF

Stawka

30.00 - 50.00

Lokalizacja

Szwajcaria

Firma ADK Sp. z o.o. składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Kadra działała również w zagranicznych firmach konsultingowych jak i budowlanych. Posiadamy status agencji zatrudnienia oraz certyfikat nr 10690 wydany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.. Nasze działania dotyczą zarówno rynku zagranicznego: Niemcy, Holandia, UK, Norwegia gdzie pozyskujemy klientów.

Miejsce pracy: Szwajcaria

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

⇒ MIEJSCE PRACY: SZWAJCARIA,
⇒ ZAROBKI: 30,00 CHF/H BR + 50,00 CHF/DZIEŃ NETTO DIETY,
⇒ KONTRAKT NA OKRES: NIEOKREŚLONY
⇒ ZAKRES PRACY: NAPRAWA MASZYN W FABRYCE PRODUKCYJNEJ (MECHANIK ZAKŁADOWY, MECHANIK MASZYN, TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU)

Zadania - osoba zatrudniona na tym stanowisku:

Wykonuje prace konserwacyjne, regulacyjne i kontrolne zgodnie ze specyfikacją techniczną.
Dokonuje pomiarów zgodnie ze specyfikacją techniczną i wypełnia protokoły pomiarowe.
Inicjuje niezbędne działania naprawcze w przypadku zidentyfikowanych odchyleń (za pomocą kontroli funkcjonalnych i wizualnych oraz prostych pomiarów).
Wymienia zużyte części i przeprowadza prace regulacyjne w ramach wymagań konserwacyjnych.
Raportuje wykonane prace i zebrane dane zgodnie ze specyfikacjami.
Przeprowadza jasno udokumentowane lub wyraźnie przypisane prace naprawcze i raportuje je zgodnie ze specyfikacjami.
Przeprowadza diagnostykę usterek (w oparciu o przejrzystą kontrolę wizualną i funkcjonalną) i przekazuje je w sposób profesjonalny.
Dokonuje wymiany podzespołów zgodnie ze specyfikacją lub pod nadzorem.
Raportuje wykonane prace zgodnie z procesem.
Wykonuje proste, w pełni udokumentowane zlecenia zmian i kontroli zgodnie ze specyfikacjami lub przy wsparciu.
Wykazuje odchylenia lub Identyfikuje potencjał usprawnienia procesu (KVP, MOM) i raportuje to odpowiedzialnemu organowi.

Wymagania:

  • Ukończone szkolenie zawodowe potwierdzone certyfikatami + doświadczenie zawodowe.
  • Chętnie z prawem jazdy B / BE
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Zachowanie zorientowane na zespół
  • Elastyczność, niezawodność,
  • sprawność fizyczna i zdolność do samodzielnej pracy
  • przesłanie do nas aktualnego CV w j. niemieckim (NIE PRZYJMUJEMY CV W J. POLSKIM) poprzez formularz pod ogłoszeniem APLIKUJ TERAZ,
  • udokumentowane doświadczenie w zawodzie min. 3 lata,
  • dyspozycyjność,
  • chęć do wyjazdu za granicę,
  • posiadanie własnego samochodu.

Oferujemy:

  • zarobki: 30,00CHF/h brutto + 50,00CHF netto/dzień diety
  • liczba godzin: 41/tydz - (ok. 177/mc),
  • zatrudnienie przez pracodawcę ze Szwajcarii,
  • zakwaterowanie zapewnione (koszt pokrywa pracownik ok 600-900CHF na mc),
  • opiekę z naszej strony w trakcie trwania pracy