Poly Mechaniker -mechanik, mechanik precyzyjny, ślusarz narzędzi, mechanik maszyn, mechanik przemysłowy

Stawka

28.00 - 33.00 CHF
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Szwajcaria

Poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko Poly Mechaniker do utrzymania ruchu w zakładach chemicznych w Bazylei.

Miejsce pracy: Bazylea (Szwajcaria)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Zadania:

  • Towarzyszenie nowym projektom w dziedzinie szlifowania CNC.
  • Rozwój nowych procesów szlifowania.
  • Optymalizacja istniejących procesów.
  • Samodzielne ustawianie i przezbrajanie centrów pośrednich oraz szlifierek bezkłowych.
  • Szkolenie i rozwój pracowników.
  • Planowanie prac konserwacyjnych, w tym tworzenie dokumentacji.
  • Współpraca przy ocenie nowych systemów produkcyjnych.

Wymagania:

  • Ukończone podstawowe szkolenie mechaniczne (polimechanik lub mechanik produkcji).
  • Dalsze szkolenie jako specjalista ds. produkcji lub technik HF jest dodatkowym atutem.
  • Kilkuletnie doświadczenie i solidna znajomość szlifowania cylindrycznego CNC.
  • Wysoka świadomość jakości, ciągłość i wytrwałość.
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • stawkę 28 chf do 33chf brutto plus 80 chf diety ( dieta w zależności od regionu)
  • szwajcarską umowę o pracę,
  • odpłatne zakwaterowanie
  • stałą pracę
  • możliwość rozwoju.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy do zaangażowania w dynamiczne środowisko pracy, czekamy na Twoje zgłoszenie.