Brygadzista robót podziemnych (Polier) - Szwajcaria, kanton Berno umowa bezpośrednia (bez agencji)

Stawka

6 000.00 - 7 000.00 CHF
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Thun , Szwajcaria

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za techniczne zarządzanie placami budowy
  • Zarządzanie personelem placu budowy oraz podwykonawcami
  • Planowanie rozmieszczenia personelu na placu budowy we współpracy z zespołem zarządzającym budową
  • Zamawianie i planowanie materiałów
  • Odpowiedzialność za raportowanie: raporty dotyczące personelu i materiałów
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy, ochronę zdrowia i środowiska na placu budowy

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne min. zawodowe w branzy budowlanej
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracach budowlanych - warunek konieczny
  • Minimum roczne doswiadczenie jako brygadzista - warunek konieczny
  • Dobra znajomość języka niemieckiego min. poziom B1  - warunek konieczny
  • Dobra znajomosc obslugi komputera - dodatkowy autut
  • Bardzo dobre umiejetnosci organizacyjne
  • Elastycznosc, sumienność w wykonywaniu obowiązków i wysoka precyzja
  • Zdolnosc i chec do pracy w zgranym zespole
  • Chęć przyjazdu i zamieszkania w Szwajcarii (umowa na czas nieokreslony)
  • Prawo jazdy Kat. B - warunek konieczny

Oferta pracodawcy

  • Umowa  na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem próbnym bezpośrednio ze szwajcarskim pracodawcą zgodnie ze szwajcarskim prawem pracy (bez agencji)
  • Wynagrodzenie od 6'000 CHF - 7'000 CHF brutto + 13ta pensja (wysokosć wynagrodzenia jest zależna m. in od lat doświadczenia, wykształcenia, umiejetnosci, kursów, znajomości języka i podlega negocjacji)
  • Dobre świadczenia społeczne
  • Średniej wielkości firma ciesząca się bardzo dobra renomą
  • Długoterminowa perspektywa, jak również duży potencjał rozwojowy dla zaangażowanego profesjonalisty chcącego się dalej kształcić

Współpracując z nami otrzymujesz

  • Osobistą polskojezyczną konsultantkę / konsultanta
  • Fachowe doradztwo w języku polskim oraz kompleksową pomoc administracyjną w kwestiach dotyczących emigracji do Szwajcarii
  • Szeroko pojęte doradztwo w tematach życia i pracy w Szwajcarii podczas zatrudnienia (mieszkanie, obowiązkowe ubezpieczenia, świadczenia socjalne i rodzinne, wynagrodzenie, podatek, choroba, wypadek, prawo pracy)

WAŻNE INFORMACJE DLA APLIKUJĄCYCH:

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji tylko i wyłącznie w j niemieckim. Uprzejmie informujemy, że będziemy nawiązywać kontakt tylko z osobami spełniającymi warunki konieczne w ogłoszeniu.