Monter instalacji sanitarnych w dziale utrzymania technicznego - Szwajcaria, Kanton St. Gallen- umowa bezpośrednia

Stawka

5.30 - 5.60 CHF
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialnosc za konserwację i monitorowanie systemów takich jak instalacje sanitarne, ogrzewanie, wentylacja, windy, dźwigi itp.
  • Wykonywanie różnych prac instalacyjnych w ścisłej współpracy z mechanikami zakładu
  • Dokumentowanie prac naprawczych i konserwacyjnych w systemie

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne jako monter instalacji sanitarnych - warunek konieczny
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracach obejmujacych wyzej wymienione obowiazki - warunek konieczny
  • Dobra komunikatywna znajomość języka niemieckiego min. poziom B1  - warunek konieczny
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków, wysoka precyzja oraz samodzielnosc
  • Chęć przyjazdu i zamieszkania w Szwajcarii (umowa na czas nieokreslony)

Oferta pracodawcy

  • Umowa  na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem próbnym bezpośrednio ze szwajcarskim pracodawcą zgodnie ze szwajcarskim prawem pracy
  • Wynagrodzenie od 5'300 CHF - 5'600 CHF brutto + 13ta pensja (wysokosć wynagrodzenia jest zależna m. in od lat doświadczenia, wykształcenia, umiejetnosci, kursów, znajomości języka i podlega negocjacji)
  • Bardzo dobre świadczenia społeczne
  • Rodzinna firma z dluga tradycja cieszaca sie dobra renoma
  • Otwarty, zmotywowany zespół z dużą wiedzą i doświadczeniem

Współpracując z nami otrzymujesz

  • Osobistą polskojezyczną konsultantkę / konsultanta
  • Fachowe doradztwo w języku polskim oraz kompleksową pomoc administracyjną w kwestiach dotyczących emigracji do Szwajcarii
  • Szeroko pojęte doradztwo w tematach życia i pracy w Szwajcarii podczas zatrudnienia (mieszkanie, obowiązkowe ubezpieczenia, świadczenia socjalne i rodzinne, wynagrodzenie, podatek, choroba, wypadek, prawo pracy)

WAŻNE INFORMACJE DLA APLIKUJĄCYCH:

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji tylko i wyłącznie w j niemieckim. Uprzejmie informujemy, że będziemy nawiązywać kontakt tylko z osobami spełniającymi warunki konieczne w ogłoszeniu.