OPIEKUNKA DO DZIECI (5 i 7 LAT) POMOC DOMOWA , SZWAJCARIA, KANTON LUZERN UMOWA BEZPOŚREDNIA ZE SZWAJCARSKIM PRACODAWCA

Lokalizacja

Szwajcaria

Opis stanowiska

  • Opieka nad dwójką dzieci w wieku 5 i 7 lat (odwożenie do przedszkola, szkoły, organizowanie czasu wolnego, drobna pomoc w odrabianiu lekcji)
  • Gotowanie, podawanie posiłków
  • Czynności gospodarcze (pranie, prasowanie, robienie zakupów)
  • Drobne prace porządkowe (do większych prac jest osobny personel sprzątający)
  • Oferta jest skierowana do osób, pragnących dłużej pracować w Szwajcarii.

Nasza firma świadczy kompleksowe doradztwo w języku polskim związane z wyjazdem do Szwajcarii oraz oferuje szeroko pojętą pomoc administracyjną w organizacji formalności w przypadku podpisania umowy.

Wymagania

  • Cheć do pracy z dziećmi
  • Umiejętność gotowania
  • Dobra znajomość j. niemieckiego - warunek konieczny
  • Prawo jazdy Kat. B - warunek konieczny (samochód jest na miejscu do dyspozycji)
  • Doświadczenie zawodowe w opiece nad dziećmi będzie dodatkowym atutem
  • Dobre zarządzanie czasem pracy, umiejętność samodzielnego planowania
  • Osoba z poczuciem odpowiedzialności i wysoką kulturą osobistą

Oferta

  • Umowa  na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem próbnym bezpośrednio ze szwajcarskim pracodawca w zgodnosci ze szwajcarskim prawem pracy
  • Wynagrodzenie od 4'500 CHF - 5'000 CHF brutto (wysokosć wynagrodzenia jest zależna m. in od umiejętności, lat doświadczenia,  znajomości języka i podlega indywidualnej negocjacji)
  • Polskojęzyczna pomoc naszej firmy w formalnościach związanych z zamieszkaniem w Szwajcarii
  • Praca 5 dni w tygodniu przy 100% etacie
  • Mozliwość ewentualnego wyboru wysokości etatu (np. 80%) i pracy tylko 4 dni w tygodniu