Operator/programista pras krawędziowych *Amada*

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Turku , Finlandia

Opis stanowiska

Poszukujemy operatorów pras krawędziowych AmadaHFP 220-3 (2007), AmadaHFP 400-4L  (2007), Aliko SP8000-800 . W zakresie : obsługa, ustawianie i programowanie w opraciu o rysunek techniczny.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy następujących umiejętności:
- umiejętności programowania i ustawiania pras krawędziowych
- znajomości rys. technicznegoj
- znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację w miejscu pracy

Nasza oferta

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową, plus dodatki wynikające z fińskiego prawa (podstawa brutto 14€/h + dodatki, m.in +6,3% dodatku za czas pracy w systemie dwuzmianowym, co daje 14,88,€/h  lub 11% za pracę w systemie trzyzmianowym (nocki), co daje 15,54€/h + ew. dodatki zmianowe np. +1,25€/h dodatku do II zmiany)
- pomoc w rejestracji oraz sprawach urzędowych
- opiekę medyczna oraz ubezpieczenie wypadkowe
- wszystkie podpisywane z pracownikiem dokumenty są w języku polskim i fińskim
- praca na kontrakt na warunkach fińskich (bez delegacji, skladki opłacane w Finlandii), firma poszukuje pracownika na dłuższy czas, kontrakt w założeniu byłby na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym
- firma Kipinä refunduje koszty przylotu/przyjazdu do Finlandii, do kwoty 250€ na podstawie rachunków za bilety, po przepracowaniu 6 miesięcy
- podstawowy czas pracy 40 godz./tydz. - przewidywana możliwość wykonywania godzin banku godzin i wypracowywania do 60h/tydzien
- wynagrodzenie płatne na konto, dwa razy w miesiącu: 15-ty i ostatni roboczy dzień miesiąca
- ubezpieczenia od wypadku w czasie pracy
- zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym (własny pokój w mieszkaniu, wspólna kuchnia i łazienka) koszt 200€/miesiąc

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.