Programista Operator maszyn CNC Finlandia

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Finlandia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy Finlandii

Miejsce pracy: Finlandia

Numer referencyjny: Programista Operator maszyn CNC Finlandia/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

obsługa i programowanie maszyn CNC Frezarek i Tokarek: Heidenhain Siemens Mazatrol Fanuc
produkcja średniej wielkości elementów

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka angielskiego
doświadczenie
prawo jazdy kat. B
umiejętność programowania maszyn CNC
znajomość rysunku urządzeń pomiarowych

Oferujemy:

fińska umowa o pracę
 wynagrodzenie 15,00 - 18,00 euro/godz. brutto + dodatki za pracę na zmianę wieczorną - 1,19 Euro i nocną - 2,19 Euro
zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
Pracodawca pokrywa koszt dojazdu do Finlandii (do 100 euro)
składki oraz podatki odprowadzane w Finlandii przez Pracodawcę
ubezpieczenie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku  na adres mailowy