Operator/ Programista prasy krawędziowej Finlandia

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Finlandia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy Finlandii

Miejsce pracy: Finlandia

Numer referencyjny: Operator/ Programista prasy krawędziowej Finlandia/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

praca na maszynach: Amada 50tn, Warcom Futura, Aliko Tandem, 2x320 tn, 2x 3,1m), grubość stali 3-25 ml
Programowanie maszyn

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka angielskiego
doświadczenie

Oferujemy:

długotrwała fińska umowa o pracę
 wynagrodzenie 14.00-15,00 €/h  brutto
zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę płatne 200 Euro
składki oraz podatki odprowadzane w Finlandii przez Pracodawcę
ubezpieczenie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku  na adres mailowy