Malarz przemysłowy/malarz stoczniowy

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Helsinki , Turku , Finlandia

Opis stanowiska

Obecnie dla jednego z naszych klientów w Południowej Finlandii poszukujemy pracowników na stanowisko: malarz przemysłowy/stoczniowy. W zakres obowiązków wchodzi malowanie 'na morko' metodą natryskową/sprayową elementów stalowych/metalowych.
Mile widziana znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego w stopniu pozwalającym na komunikację.

Wymagania

Doświadczenie w malowaniu przemysłowym metodą sprayową, znajomość j.angielskiego pozwalająca na kominikację w miejscu pracy.

Nasza oferta

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową,
- stabilne zatrudnienie na kontrakcie na czas około roku, zjazdy do kraju do uzgodnienia
- dni świąteczne płatne wg.fińskiego prawa, nabywanie praw urlopowych oraz dodatkowo prawo do maksymalnie dwunastu dni płatnych wolnych od pracy w roku
- pomoc w rejestracji oraz sprawach urzędowych
- opiekę medyczna oraz ubezpieczenie wypadkowe
- wszystkie podpisywane z pracownikiem dokumenty są w języku polskim i fińskim
- praca na kontrakt na warunkach fińskich (bez delegacji, skladki opłacane w Finlandii),
- firma Kipinä refunduje koszty przylotu/przyjazdu do Finlandii, do kwoty 200€ na podstawie rachunków za bilety, po przepracowaniu 6 miesięcy
- podstawowy czas pracy 40 godz./tydz. - przewidywana możliwość wykonywania godzin banku godzin
- wynagrodzenie płatne na konto, dwa razy w miesiącu: 15-ty i ostatni roboczy dzień miesiąca
- ubezpieczenia od wypadku w czasie pracy
- zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym (własny pokój w mieszkaniu, wspólna kuchnia i łazienka) koszt 200€/miesiąc

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.