Spawacz MIG - 131 oraz MAG 135 TIG 141

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Tampere , Finlandia

Opis stanowiska

Poszukujemy spawaczy-monterów MIG/TIG oraz MAG dla nszych kontrahentów w róznych zakładach produkcyjnych na ternie Finlandii.
Spawanie i montowanie w oparciu o rysunek techniczny, stale czarne i nierdzewne.

Wymagania

Doświadczenie spawalnicze MIG-MAG-TIG
Umiejętność spawania wg. rysunków technicznych/izometrycznych
Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w miejscu pracy i samodzielność w pracy

Nasza oferta

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową, plus dodatki wynikające z fińskiego prawa (podstawa brutto 18€/h + ew. dodatki zmianowe np. +1,25€/h dodatku do II zmiany)
- stabilne zatrudnienie na kontrakcie na czas nieokreślony, zjazdy do kraju do uzgodnienia
- dni świąteczne płatne wg.fińskiego prawa, nabywanie praw urlopowych oraz prawo do maksymalnie dwunastu dni płatnych wolnych od pracy w roku
- pomoc w rejestracji oraz sprawach urzędowych
- opiekę medyczna oraz ubezpieczenie wypadkowe
- wszystkie podpisywane z pracownikiem dokumenty są w języku polskim i fińskim
- praca na kontrakt na warunkach fińskich (bez delegacji, skladki opłacane w Finlandii), firma poszukuje pracownika na dłuższy czas, kontrakt w założeniu byłby na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym
- firma Kipinä refunduje koszty przylotu/przyjazdu do Finlandii, do kwoty 200€ na podstawie rachunków za bilety, po przepracowaniu 6 miesięcy
- podstawowy czas pracy 40 godz./tydz. - przewidywana możliwość wykonywania godzin banku godzin
- wynagrodzenie płatne na konto, dwa razy w miesiącu: 15-ty i ostatni roboczy dzień miesiąca
- ubezpieczenia od wypadku w czasie pracy
- zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym (własny pokój w mieszkaniu, wspólna kuchnia i łazienka) koszt 200€/miesiąc

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.