Odbiorca odpadów Haugesund

Stawka

210.00 - 240.00 NOK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Norwegia , Haugesund , Niemcy

Opis stanowiska

Nasz projekt obejmuje pracę przy załadunku i wywozie śmieci w Haugesund i Tysvær oraz okolicznych miejscowościach. Oferujemy pomoc w uzyskaniu numeru personalnego i miejsca zamieszkania oraz możliwość długoterminowej współpracy.

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii C+E
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • Co najmniej 2 lata udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Gotowość do przeniesienia się do Norwegii na stałe

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie od 210 do 240 NOK brutto za godzinę w zależności od doświadczenia i poziomu znajomości języka obcego
  • Zakwaterowanie przez pierwszy tydzień w Norwegii i dalszą pomoc w znalezieniu stałego zakwaterowania
  • Gwarantujemy 37,5 godziny tygodniowo i oferujemy możliwość podjęcia pracy w nadgodzinach (płatnych 50% więcej niż stawka podstawowa)
  • Opiekę doświadczonego konsultanta, który pomoże Ci zaaklimatyzować się w nowym kraju