Kierowca kat. B

Stawka

13.27
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Holandia , Emmeloord , Niemcy

Opis stanowiska

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii.
Poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy jako kierowca kat. B.

Praca polega na świadczeniu usług przewozowych dla pracowników agencji (dowóz pracowników do zakładów pracy).
Praca odbywa się w systemie zmianowym:
(05:00-18:00 ; 16:00-08:00)

Miejsce wykonywania pracy: Holandia, okolice miasta Emmeloord

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
- posiadania czynnego prawa jazdy kat.B,
- co najmniej pięcioletniego doświadczenia w pracy jako kierowca,
- dyspozycyjności do pracy na dłuższy okres czasu,
- odpowiedzialności.

Nasza oferta

Naszym pracownikom oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie w Euro bez stawek wiekowych, dla osób z doświadczeniem możemy zaoferować jeszcze wyższe stawki,
- najniższe koszty zakwaterowania na terenie Holandii w kwocie 88.00 Euro tygodniowo (z bezpłatnym dostępem do internetu),
- szeroki pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w kwocie 35.49 Euro tygodniowo,
- bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii,
- dodatek wakacyjny i urlopowy,
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i potrąconych kosztów,
- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek,
- legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców holenderskich,
- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika lub skorzystanie z oferty przejazdu kredytowanego,
- rozliczenia podatkowe (Jaaropgave), dzięki któremu odzyskasz nadpłacony podatek.

Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: 13.27 EUR