Wulkanizator Stań się częścią naszych projektów w Norwegi!

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Haugesund , Norwegia

Opis stanowiska

Jeśli komunikujesz się po angielsku lub norwesku, posiadasz przynajmniej rok doświadczenia w zawodzie lub ukończyłeś kierunkową szkołę zawodową oraz posiadasz prawo jazdy to aplikuj !
WYŚLIJ SWOJE CV!

Nasza oferta

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne stawki zaczynające się od 220 NOK brutto na godzinę na projekcie
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania 5000 - 6000 NOK miesięcznie w zależności od standardu
  • Zwrot do 1500 NOK za pierwszy przelot
  • Stabilne zatrudnienie na długoterminowych projektach
  • Wszystkie potrzebne narzędzia, obuwie i ubrania ochronne
  • Norweską umowę o pracę
  • Nadgodziny do wyrobienia
  • Dwutygodniowe wypłaty
  • Pomoc w wyrobieniu numeru personalnego i wypełnieniu norweskiej karty podatkowej
  • Opiekę doświadczonego konsultanta
  • Praca na sezon kwiecień – maj.
NIE CZEKAJ! APLIKUJ!
Nasi konsultaci odezwą się do Ciebie!

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.