Kierowca Autobusu Norwegia

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Tromsø , Norwegia

Opis stanowiska

Dla naszych klientów w Norwegii, którzy są liderami w branży transportowej, poszukujemy kierowców autobusów, którzy chcieliby rozpocząć karierę w Norwegii.

Wymagania

Wymagania:
- Minimum 2-letnie doświadczenie poparte pozytywnymi referencjami od poprzednich pracodawców.
- Prawo jazdy kategorii D z kodem 95. (Jeśli posiadasz kategorię C i chcesz szkolić się na kat. D, możesz zgłosić swoje zainteresowanie).
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie B1.
- Uczestnictwo i ukończenie kursu języka norweskiego dla osób mówiących po angielsku (połączenie zajęć online i w na żywo).
- Zorientowanie na usługi i dbałość o bezpieczeństwo publiczne.

Przetłumaczono z DeepL.com (wersja darmowa)freonem

Nasza oferta

Oferujemy:

- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia.
- Pomoc w znalezieniu bezpłatnego zakwaterowania.
- Norweską umowę o pracę i terminowe wypłaty co dwa tygodnie.
- Kurs językowy.
- Pierwszy bilet lotniczy do Norwegii gratis.
- Pomoc w koordynacji wyjazdu oraz opiekę dedykowanego, doświadczonego konsultanta na miejscu.

NIE CZEKAJ! APLIKUJ!

WYŚLIJ SWOJE CV!