Kierowca C+E (produkty mleczne) * 18.35 € brutto/ h + nadgodziny

Stawka

18.35
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Holandia , Dordrecht , Niemcy

Opis stanowiska

Nasz klient, firma logistyczna/ transportowa z okolic Maasdam,
poszukuje doświadczonych kierowców z prawem jazdy kat. C+E

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za transport produktów mlecznych chłodnią na terenie Holandii. Do Twoich obowiązków będzie należeć transport produktów renomowanej firmy Campina. Będziesz odpowiedzialny za umieszczanie ładunku na wadze, odpowiednie zabezpieczenie i bezpieczny przewóz towarów, kontrola stanu technicznego pojazdu, a także realizowanie tras zgodnie z harmonogramem oraz prowadzenie dokumentacji przewozowej.

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim lub holenderskim w stopniu komunikatywnym (B1)
  • Masz doświadczenie jako kierowca C+E

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: 18.35 € brutto/ h + nadgodziny + weekendy
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych (koszt 130 - 145 €/ tydzień)
  • Ubezpieczenie (koszt na tydzień ok. 35.49 €)
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym lub zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    **** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) ****