Mechanik samochodowy Pragniesz zamieszkać w Norwegii na stałe?

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Haugesund , Norwegia

Opis stanowiska

Dla naszych klientów poszukujemy doświadczonego mechanika, który chciałby na stałe przenieść się do Norwegii.

Nasz projekt obejmuje pracę w warsztacie samochodowym w Haugesund lub Tysvær.

Obowiązki:
  • Wykonywanie przeglądów
  • Diagnostyka układów elektrycznych i elektronicznych w samochodach
  • Wykonywanie montażu, naprawy oraz wymiany podzespołów samochodu
  • Właściwa obsługa oraz konserwacja urządzeń i wyposażenia technicznego

Wymagania

Wymagania:

  • Przynajmniej 3 lata udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kategoria B
  • Doświadczenie w naprawie i dokonywaniu przeglądów samochodów osobowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego bądź norweskiego

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie 200 - 230 NOK brutto na godzinę
  • Wynagrodzenie od 210 - 240 NOK brutto na godzinę w zależności od doświadczenia i poziomu znajomości języka obcego
  • Zakwaterowanie na Twój pierwszy tydzień w Norwegii i dalszą pomoc w znalezieniu stałego miejsca zamieszkania
  • Gwarantujemy 37.5 h w tygodniu oraz oferujemy możliwość podjęcia się nadgodzi (płatne 50% więcej niż stawka podstawowa)
  • Opiekę doświadczonego konsultanta, który pomoże Ci zaaklimatyzować się w nowym kraju