Niemcy - Opieka nad Panem w Schleswig - od 1500 do 1600 € netto/ miesięcznie

Stawka

1 500.00 - 1 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Rendsburg , Niemcy

Opis stanowiska

Praca od 02.01. na 8 tyg.
Miejscowość: 24837 Schleswig (Niemcy)
Wynagrodzenie: od 1500€ do 1600€ netto/ m-c
Opieka nad Panem, który ma 92 lata, choruje na demencję. Porusza się głównie na wózku inwalidzkim, potrafi kilka kroków przejść przy balkoniku. Jest osobą spokojną, lubi rozmowy i spacery.
Obowiązki: pomoc podopiecznemu w powszechnych czynnościach dnia codziennego (mycie, ubieranie), przygotowanie posiłków, pranie, prasowanie, prowadzenie gospodarstwa domowego, dotrzymywanie towarzystwa.
Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, osobna łazienka, Internet.

Wymagania

komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi.

Nasza oferta

Oferujemy:

-ZUS od średniej krajowej
-możliwość wyjazdu na niemieckich warunkach
-zwrot kosztów podróży
-bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
-wsparcie koordynatora w czasie trwania zlecenia
-formularz A1, karta EKUZ
-roczny voucher na kilkudniowy pobyt w apartamencie w Karpaczu dla 4 osób