Opiekunka/Opiekun od 24.05. dla Seniora, MONACHIUM, Wynagrodzenie 1750€ na rękę!

Stawka

1 750.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Duisburg , Berlin , Duisburg , Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekun/Opiekunka do Seniora od 24.05., Monachium (dzielnica Allach-Untermenzing).

Opiekun/Opiekunka z MOCNO KOMUNIKATYWNĄ znajomością języka niemieckiego 1750 Euro/mies. netto („na rękę”).

Do opieki Pan, 83 lat, 188 cm, 90 kg.
Podopieczny w lutym doznał złamania nadgarstka i biodra (ma wstawiony w biodro metalowy pręt), nosi pieluchy i cierpi na spokojną demencję (zapomina się, bywa zdezorientowany co do czasu i miejsca).

Porusza się za pomocą balkonika - na tą chwile odczuwa ból podczas wstawania, potrzebuje podania rąk i ustabilizowania.

NIE MA regularnej opieki w nocy - jedynie w nagłych wypadkach.

Senior zazwyczaj samodzielnie wykonuje podstawową pielęgnację, potrzebuje pomocy podczas kąpieli, ubierania/rozbierania się. W łazience znajduje się krzesełko prysznicowe.

Podopieczny mieszka w domu wraz z żoną, która nie wymaga opieki. Małżonka zajmuje się gospodarstwem domowym - zazwyczaj gotuje, robi zakupy (Opiekunka może jeść posiłki przygotowane przez Seniorkę lub gotować sama dla siebie).

Sklepy w odległości pieszej.

Przebieg dnia: pobudka 8-9:00, poranna pielęgnacja, śniadanie, 12-12:30 obiad, odpoczynek,, 18-19:00 kolacja, 21-22:00 przygotowanie do snu.
Senior jest pełną miłości, serdeczną i spokojną osobą, chętnie współpracuje.

Do dyspozycji Opiekuna/Opiekunki: własny pokój, oddzielne WC, Internet.
Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekuna/Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, m.in. bieżące utrzymywanie czystości w domu, czasami zakupy, gotowanie itd.;

-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu się, myciu/kąpieli, pomoc podczas wstawania;

-towarzyszenie w życiu codziennym, m.in. wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, wspólne spacery w celu poprawy kondycji Podopiecznego.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.