APN-opieka nad Panią w Zutphen - 2130€ brutto/m-c*

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Zutphen , Holandia

Opis stanowiska

Praca: od zaraz na 8 tyg.
Miejscowość: Zutphen (Niderlandy)
Wynagrodzenie: 2130€ brutto/m-c*
Opieka: nad Panią, która ma 80 lat. Choruje na Parkinsona i ma problemy ze wzrokiem. Podopieczna porusza się na wózku inwalidzkim. Należy obsługiwać lift.  Bardzo spokojna podpieczna, która mieszka z mężem w mieszkaniu. Małżeństwo bardzo ceni sobie prywatność, ciszę i spokój.
Obowiązki: pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach życiowych takich jak higiena osobista oraz ubieranie, prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, zakupy.
Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, Internet, rower.

Wymagania

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego, doświadczenie w opiece osób starszych.

Nasza oferta

Oferujemy:

  • ZUS od średniej krajowej
  • możliwość wyjazdu na niemieckich warunkach
  • zwrot kosztów podróży
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
  • formularz A1, karta EKUZ
  • roczny voucher na kilkudniowy pobyt w apartamencie w Karpaczu dla 4 osób
  • * kwota zostanie pomniejszona o zwiększoną zaliczkę na podatek dochodowy. Szczegóły w biurze APN.