Opiekunka od 24.05. dla Seniorki BEZ demencji, BEZ inkontynencji, LEKKIE zlecenie, KOMUNIKATYWNY niemiecki 1680€!

Stawka

1 680.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Bonn , Augsburg , Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla Seniorki BEZ demencji od 24.05., 85567 Grafing bei München (niewielka miejscowość położona ok. 35 km od Monachium, Bawaria).

LEKKIE ZLECENIE - POMOC W PROWADZENIU GOSPODATSWA DOMOWEGO!

ODDZIELNE PIĘTRO DLA OPIEKUNKI!

Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy 1680 Euro/mies. netto („na rękę”).

Do opieki Pani, 95 lat, 165 cm, 70 kg.
Podopieczna nie ma żadnych poważnych chorób, w przeszłości miała operację biodra.

Porusza się za pomocą balkonika - wymaga lekkiego wsparcia podczas wstawania, podania dłoni.

NIE MA demencji.

NIE MA inkontynencji.

NIE MA opieki w nocy.

Seniorka potrzebuje standardowej pomocy przy kąpieli, ubieraniu/rozbieraniu się, samodzielnie korzysta z toalety i wykonuje poranna pielęgnację.

Podopieczna mieszka sama w domu. Syn mieszka obok.
Sklepy oddalone są o ok. 1,7 km.

Do dyspozycji Opiekunki całe piętro: pokój, Internet.
Czas wolny zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie gospodarstwa domowego, tj. zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie;
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy ubieraniu/ rozbieraniu się, pomoc przy kąpieli;
-towarzyszenie w życiu codziennym, m.in. rozmowy, spacery, wspólne spożywanie posiłków itd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.