APN- Opieka nad Panem w Doorwerth- 2014€ brutto/m-c

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Arnhem , Holandia

Opis stanowiska

Praca: od 12.08. na 4-6 tyg.
Miejscowość: Doorwerth (Niderlandy)
Wynagrodzenie: 2014€ brutto m/c
Opieka: nad mężczyzną, który ma 85 lat, osłabiony z racji wieku, kiedyś chorował na raka. Podopieczny porusza się samodzielnie lub przy pomocy balkonika. Mieszka sam w domu z ogrodem. Raz w tygodniu przychodzi pomoc sprzątająca.
Obowiązki : pomoc w czynnościach życia codziennego (higiena osobista, ubieranie), prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, zakupy.
Warunki mieszkaniowe: osobny pokój, osobna łazienka, Internet.

Wymagania

Wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego , doświadczenie w opiece nad osobami starszymi.

Nasza oferta

Oferujemy:

  • ZUS od średniej krajowej
  • zwrot kosztów podróży
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
  • formularz A1, karta EKUZ
  • roczny voucher na kilkudniowy pobyt w apartamencie w Karpaczu dla 4 osób