Monter konstrukcji metalowych w budownictwie podziemnym (Metallbauer), kanton Berno, Szwajcaria, umowa bezpośrednia

Stawka

6 000.00 - 6 500.00 CHF
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Thun , Szwajcaria

Opis stanowiska

  • Wykonywanie natrysku stali w wykopach budowlanych ze ścianek szczelnych (ponadregionalne place budowy)
  • Różne prace spawalnicze
  • Pomoc przy naprawie profili ścianek szczelnych
  • Raportowanie wykonanych prac, listy materiałowe i raporty godzinowe
  • Przestrzeganie przepisów dotyczących bezpieczeństwa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania

  • Ukończone wykształcenie zawodowe jako monter konstrukcji metalowych lub kilkuletnie doświadczenie zawodowe w branży konstrukcji stalowych lub metalowych
  • Wazne uprawnienia spawalnicze (TüV) - warunek konieczny
  • Doświadczenie w budownictwie wodno-lądowym (dodatkowa zaleta)
  • Komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego - min. A2/B1 - warunek konieczny
  • Elastyczność i umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy na terenie całej Szwajcarii
  • Zdolność do samodzielnej pracy

Nasza oferta

OFERTA PRACODAWCY

  • Umowa bezpośrednia na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem próbnym
  • Praca w zgranym zespole w nowoczesnej infrastrukturze
  • Wynagrodzenie od 6'000 CHF - 6'500 brutto inkl. 13 pensja- wysokosć wynagrodzenia jest zależna m. in od lat doświadczenia, wykształcenia, kursów, znajomości języka i podlega negocjacji)
  • Diety i dodatki
  • Ponadprzecietne świadczenia socjalne
  • Długoterminowa perspektywa, jak również duży potencjał rozwojowy dla osób chcących się dalej kształcic

Współpracując z nami otrzymujesz

  • Osobistą polskojezyczną konsultantkę / konsultanta
  • Fachowe doradztwo w języku polskim oraz kompleksową pomoc administracyjną w kwestiach dotyczących emigracji do Szwajcarii
  • Szeroko pojęte doradztwo w tematach życia i pracy w Szwajcarii podczas zatrudnienia (mieszkanie, obowiązkowe ubezpieczenia, świadczenia socjalne i rodzinne, wynagrodzenie, podatek, choroba, wypadek, prawo pracy)

WAŻNE INFORMACJE DLA APLIKUJĄCYCH:

Zainteresowanych prosimy o przesłanie pełnej aplikacji tylko i wyłącznie w j niemieckim. Uprzejmie informujemy, że będziemy nawiązywać kontakt tylko z osobami spełniającymi warunki konieczne w ogłoszeniu oraz rozpatrywać tylko i wyłącznie kompletne aplikacje w formie skanów. Aplikacje dosłane w formie zdjęć czy zrzutów z ekranu nie bedą rozpatrywane.

Kompletna wstepna aplikacja musi zawierać minimum:

CV w j. niemieckim ze zdjęciem zaktualizowane co do aktualnego zatrudnienia zawierające między innymi:

  • aktualny adres
  • data urodzenia
  • stan cywilny
  • Informacje od kiedy jest mozliwe podjecie pracy
  • w pozycjach zawodowych nalezy wyszczególnić wykonywane obowiązki oraz koniecznie podac rodzaj materialow z jakimi mialo sie doczynienia jak i znajomosc metod spawania
  • w pozycji "edukacja" w przypadku posiadania tytułu zawodowego w ukończonej szkole należy też go podać