Mechanik Maszyn CNC (tokarz/frezer) - Szwajcaria - Berno, Solura - umowa bezpośrednia z pracodawcą (bez agencji)

Stawka

5.50 CHF
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Szwajcaria

Opis stanowiska

  • Ustawianie i obsługa wieloosiowych tokarek CNC
  • Ustawianie i obsługa 3 i 5 - osiowych frezarek CNC
  • Samodzielna produkcja złożonych precyzyjnych części zgodnie z planem produkcji
  • Odpowiedzialność za wysoką jakość detali
  • Monitorowanie i korygowanie procesów produkcyjnych oraz planowanie perspektywiczne

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne min. zawodowe - warunek konieczny
  • Minimum 2 - letnie doświadczenie w obsłudze tokarek lub frezarek CNC (w tym samodzielne ustawianie, wprowadzanie korekt) -warunek konieczny

  • Znajomosc minimum jednego ze sterownikow: Fanuc, Siemens lub Heidenhain - warunek konieczny
  • Pracodawca zapewnia systematyczne wdrożenie do pracy z używanymi przez firmę maszynami CNC
  • Dobra znajomość języka niemieckiego min. poziom B1  - warunek konieczny
  • Dobra znajomosc obslugi komputera - dodatkowy autut
  • Znajomosc jezyka angielskiego - dodatkowy autut
  • Chęć przyjazdu i zamieszkania w Szwajcarii
  • Samodzielność, sumienność w wykonywaniu obowiązków i wysoka precyzja
  • Chęć rozwoju zawodowego i osobistego
  • Praca dla zaangażowanego profesjonalisty CNC oczekujacego długoterminowej posady

Pracodawca oferuje

  • Umowa  na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem próbnym bezpośrednio ze szwajcarskim pracodawcą zgodnie ze szwajcarskim prawem pracy (bez agencji)
  • Dobre wynagrodzenie - Wysokosć wynagrodzenia (podana na gorze) jest zależna m. in od lat doświadczenia, wykształcenia, umiejetnosci, kursów, znajomości języka i podlega negocjacji
  • 13ta pensja dodatkowo jest doliczana dodatkowo do podanego wynagrodzenia
  • Bardzo dobre świadczenia społeczne
  • Praca w zgranym zespole w nowoczesnej infrastrukturze
Długoterminowa perspektywa, jak również duży potencjał rozwojowy dla zaangażowanego profesjonalisty chcącego się dalej kształcić

Współpracując z nami otrzymujesz

  • Osobistą polskojezyczną konsultantkę / konsultanta
  • Fachowe doradztwo w języku polskim oraz kompleksową pomoc administracyjną w kwestiach dotyczących emigracji do Szwajcarii
  • Szeroko pojęte doradztwo w tematach życia i pracy w Szwajcarii podczas zatrudnienia (mieszkanie, obowiązkowe ubezpieczenia, świadczenia socjalne i rodzinne, wynagrodzenie, podatek, choroba, wypadek, prawo pracy)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji tylko i wyłącznie w j. niemieckim. Uprzejmie informujemy, że będziemy nawiązywać kontakt tylko z osobami spełniającymi warunki konieczne w ogłoszeniu.