Mechanik maszyn CNC (Frezer) - 100% - Berno, Solura - Szwajcaria - umowa bezpośrednia z pracodawcą (bez agencji)

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Szwajcaria

Opis stanowiska

  • Seryjna produkcja (mikroobróbka) precyzyjnych implantów z tytanu i metali szlachetnych na nowoczesnych frezarkach pięcioosiowych
  • Ustawianie / obsługa maszyn, produkcja i testowanie złożonych komponentów
  • W razie potrzeby dostosowanie programu i bieżąca optymalizacja procesu (CIP)

Wymagania

  • Adekwatne wykształcenie techniczne minimum zawodowe lub absolwenci kierunków: automatyka i robotyka, mechanika lub budowa maszyn
  • Doświadczenie we frezowaniu i pracy na maszynach CNC
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i pismie - warunek konieczny
  • Gotowosc do pracy w trybie 2-zmianowym (czas pracy to zwykle: 05:20 - 14:00 / 14:00 - 22:40)
  • Znajomość j. francuskiego lub drugiego języka będzie dodatkowym atutem
  • Rzetelność, wysoka precyzja, zdolność do pracy samodzielnej jak i umiejętność pracy w zespole
Dodatkowe atuty
  • Doświadczenie w mikroobróbce skrawaniem

Oferta

  • Praca na pełny etat w trybie dziennym jednozmianowym lub dwuzmianowym w zaleznosci od danej firmy
  • Umowa na czas nieokreślony bezpośrednio ze szwajcarskim pracodawcą
  • Wynagrodzenie od 5'500 CHF - 6'500 CHF brutto (wysokosć wynagrodzenia jest zależna m. in od umiejętności, lat doświadczenia,  kwalifikacji, znajomości języka i podlega negocjacji)
  • 13-ta pensja
  • Od 22 - 28 dni urlopu
  • 10.5 dni swiatecznych
  • Ciekawa, różnorodna i odpowiedzialna praca w zgranym i dynamicznym zespole oraz nowoczesnym przedsiębiorstwie
  • Czyste i nowoczesne środowisko pracy z atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia
  • Ponadprzeciętne świadczenia socjalne
  • Prywatne ubezpieczenie wypadkowe
  • Możliwości dalszego kształcenia
  • Długoterminowa perspektywa, jak również duży potencjał rozwoju dla zaangażowanego, chętnego do dalszego kształcenia profesjonalisty