APN- Opieka nad Panią w Wallenhorst- 1782€ brutto/m-c* + premia świąteczno- noworoczna

Stawka

1 782.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Wallenhorst , Niemcy

Opis stanowiska

Praca: od zaraz na 6 tyg.
Miejscowość: Wallenhorst (49134, Niemcy)
Wynagrodzenie: 1782€ brutto/m-c* + premia świąteczno- noworoczna
Opieka: nad Panią, która ma 71 lat. Podopieczna jest po udarze. Choruje na cukrzycę oraz depresję. Ma cewnik.  Pani jest osobą leżącą, wymaga transferu, jest dostępny lift. Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu. 3 razy w ciągu dnia przychodzi Pflegedienst.
Obowiązki: pomoc w codziennych czynnościach życiowych takich jak higiena osobista oraz ubieranie  prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, zakupy.
Warunki mieszkaniowe:  osobny pokój, osobna toaleta, Internet

Wymagania

Wymagania: komunikatywna znajomość niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi.

Nasza oferta

Oferujemy:

  • ZUS od średniej krajowej
  • zwrot kosztów podróży
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
  • formularz A1, karta EKUZ