APN- Opieka nad Panem w Groitzsch- od 1500€ do 1600€ netto/m-c

Lokalizacja

Köln , Niemcy

Opis stanowiska

Praca: od zaraz na 6-8 tyg.
Miejscowość: Groitzsch (04539, Niemcy)
Wynagrodzenie: od 1500€ do 1600€ netto/m-c
Opieka: nad Panem, który ma 32 lata. Choruje na autyzm, porusza się samodzielnie i jest fizycznie całkowicie sprawny. Mieszka ze swoją mamą w domu jednorodzinnym w centrum miasta.
Obowiązki: pomoc w czynnościach życia codziennego, towarzyszenie podczas codziennych wyjazdów na warsztaty (4 h), spędzanie wspólnie wolnego czasu.
Warunki mieszkaniowe: 2 pokoje, Internet, TV, Radio.

Wymagania

Wymagania: dobra znajomość j. niemieckiego, doświadczenie w opiece osób niepełnosprawnych, najlepiej z autyzmem, prawo jazdy.

Nasza oferta

Oferujemy:

  • ZUS od średniej krajowej
  • możliwość wyjazdu na niemieckich warunkach
  • zwrot kosztów podróży
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia
  • formularz A1, karta EKUZ
  • roczny voucher na kilkudniowy pobyt w apartamencie w Karpaczu dla 4 osób