OPIEKUN lub OPIEKUNKA od 21.08., Zastępstwo na 6 tyg. SPRAWDZONE miejsce, Oddzielna łazienka 1400€/mc na rękę!

Stawka

1 400.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Bonn , Düsseldorf , Dortmund , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka lub  Opiekun osób starszych dla miłego seniora, od 21.08 71642 Ludwigsburg (miasto położone ok. 20km. od Stuttgartu / Badenia-Wirtembergia).

ZASTĘPSTWO na 6 tygodni.
SPRAWDZONE i spokojne miejsce -możliwy kontakt z obecną Opiekunką.

Opiekunka / Opiekun niepaląca/-y z mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1400 EURO/mc  'na rękę'.

Do opieki Pan, 91 lat, 165 cm, 70 kg.

Podopieczny cierpi na osłabienie związane z wiekiem. Pan ma problemy ze wzrokiem oraz ze słuchem (nosi aparat słuchowy). Senior porusza się samodzielnie za pomocą laski (w trakcie dłuższego spaceru korzysta z  rollatora).

Pan myje się samodzielnie (łazienka wyposażona w krzesełko prysznicowe, krzesełko toaletowe, Badewannelift.

Senior jest bardzo samodzielny -głównie wymaga pomocy przy ubieraniu się i rozbieraniu oraz przy prowadzeniu gospodarstwa domowego.

Nie ma inkontynencji.
Nie ma opieki w nocy.
Nie ma transferowania.

Przebieg dnia: Pan wstaje ok. 07:00-08:00, poranna pielęgnacja, śniadanie, 12:00 obiad, odpoczynek, kawa / ciasto, 18:00 kolacja, Pan lubi oglądać telewizję, ok. 21:00 chodzi spać.

Podopieczny mieszka sam w domu wolnostojącym z ogrodem. Dobre warunki mieszkaniowe.

Synowie Podopiecznego mieszkają w Stuttgarcie, oddalonym kilkanaście kilometrów od Ludwigsburga. Kulturalna. sympatyczna i aktywna zawodowo rodzina.

Sklepy oraz punkty usługowe znajdują się w pobliżu.

Do dyspozycji Opiekunki własny pokój, Internet, własna łazienka.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie, bieżące utrzymywanie czystości, pranie, prasowanie);
-pomoc w wykonywaniu codziennych czynności tj: ubieranie, rozbieranie się, ewentualnie drobna pomoc przy kąpieli.
-towarzyszenie w życiu codziennym wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery.

CZAS wolny zapewniony.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.