Opiekunka od 1.03. dla 69-letniej Pani BEZ demencji, BEZ inkontynencji, 1750€/mies.! CZEŚĆ MIESZKANIOWA dla Opiekunki

Stawka

1 750.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Bonn , Kaiserslautern , Heidelberg , Niemcy

Opis stanowiska

Opiekunka osób starszych dla Seniorki od 01.03., 66440 Blieskastel OT Breitfurt (kraj związkowy Saara, miasteczko z liczbą mieszkańców ok. 1 tys., położone 30 km od Saarbrücken).

ODDZIELNA CZĘŚĆ MIESZKANIOWA DLA OPIEKUNKI!

Opiekunka z mocno komunikatywną znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy 1750 EURO/mięs.netto („na rękę”).

Do opieki Pani, 69 lat, 170 cm, 80 kg.
Podopieczna w przeszłości (2 lata temu) doznała złamania szyjki kości udowej i kilka miesięcy temu złamania kości ogonowej – robi bardzo duże postępy w powrocie do mobilności.

Porusza się za pomocą balkonika lub wózka – NIE wymaga pomocy podczas wstawania.

NIE MA demencji.
NIE MA inkontynencji.
NIE MA opieki w nocy.

Seniorka samodzielnie wykonuje podstawową pielęgnacje oraz korzysta z toalety, potrzebuje standardowej pomocy podczas kąpieli, ubierania/rozbierania.

2 x w tygodniu wizyta fizjoterapeuty.

Podopieczna mieszka w domu wraz z samodzielnym mężem.
Łazienka wyposażona w krzesełko toaletowe i prysznicowe.
Sklepy w odległości ok. 5 km.

Podopieczna nadal jest bardzo samodzielna i wiele jeszcze potrafi. Chodzi tutaj o towarzyszenie w codziennym życiu i gotowość do natychmiastowego reagowania w razie potrzeby.

Przebieg dnia: Podopieczna wstaje ok. 7-8:00, poranna pielęgnacja, śniadanie, 12-13:00 obiad, 18-19:00 kolacja, ok. 20-22:00 Seniorka samodzielnie kładzie się spać.

Do dyspozycji Opiekunki: własna cześc mieszkaniowa: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, internet, samochód z manualną skrzynią biegów.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie domu (robienie zakupów, gotowanie wspólnie z mężem Podopiecznej, sprzątanie, bieżące utrzymywanie czystości, pranie, prasowanie);
-towarzyszenie Podopiecznej w wykonywaniu codziennych czynności (m.in. pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu się i kąpieli);
-towarzyszenie w życiu codziennym, wspólne spożywanie posiłków, rozmowy, spacery, przypominanie o wzięciu lekarstw.

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Wymagania

-mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-prawo jazdy

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.