Układacz nawierzchni drogowych Norwegia

Stawka

250.00 NOK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Brukarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Oslo , Norwegia

Opis stanowiska

Nasi konsultanci pracują przy dziesiątkach projektów w sektorze budowlanym. Każdego dnia rozmawiamy z klientami z każdego zakątka kraju. Niezależnie od tego, czy szukasz pracy sezonowej, czy stałej, z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć profil i CV, które będą atrakcyjne dla norweskich pracodawców.

Wymagania

  • Ręczne lub mechaniczne układanie asfaltu
  • Zagęszczanie nawierzchni asfaltowych
  • Wylewanie, wygładzanie i układanie asfaltu na drogach
  • Wykonywanie połączeń "gorące-gorące" i "gorące-zimne"
  • Praca z walcem drogowym i innymi maszynami drogowymi

Nasza oferta

  • Konkurencyjne stawki zaczynające się od 250 NOK brutto za godzinę na projekcie
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Zwrot kosztów do 1 500 NOK za pierwszy lot
  • Wszystkie niezbędne narzędzia, obuwie i odzież ochronną
  • Norweska umowa o pracę
  • Wypłaty co dwa tygodnie
  • Pomoc w uzyskaniu numeru personalnego i wypełnieniu norweskiej karty podatkowej
  • Opieka doświadczonego konsultanta