PRACA DLA BRUKARZA - NORWEGIA

Stawka

250.00 NOK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Brukarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Haugesund , Norwegia

Opis stanowiska

NASZE PROJEKTY:

Brukowanie dróg miejskich w STAVANGER

  • Praca dla brukarza zdolnego układać granitowe kostki tzw. kocie łby
  • Wymagana znajomość języka angielskiego i prawo jazdy typu B
  • Mile widziana umiejętnośc układania wzorów
  • Stawka od 250 NOK brutto na godzinę na projekcie, wyższe wynagrodzenie oferowanie dla brukarzy z długim stażem mogących zarządzać zespołem
  • Zakwaterowanie 4000 - 5000 NOK miesięcznie
  • Nadgodziny płatne 50%
  • Zatrudnienie do wakacji

Wymagania

Jeśli komunikujesz się po angielsku lub norwesku i posiadasz doświadczenie w takich dziedzinach jak:

  • Wykonywanie podbudowy pod ułożenie nawierzchni brukowej
  • Wykonywanie nawierzchni brukowej
  • Wykonywanie naprawy lub rozbiórki nawierzchni brukowej
  • Wykańczanie nawierzchni brukowej
  • Tworzenie planów ułożenia kostki
  • Kontrolowanie procesu wykonywania nawierzchni brukowej i ocena jakości wykonania
WYŚLIJ SWOJE CV!

Nasza oferta

Co oferujemy:

  • Wszystkie potrzebne narzędzia, obuwie i ubrania ochronne
  • Norweską umowę o pracę
  • Dwutygodniowe wypłaty
  • Pomoc w wyrobieniu numeru personalnego i wypełnieniu norweskiej karty podatkowej
  • Opiekę doświadczonego konsultanta
NIE CZEKAJ! APLIKUJ!
Odezwiemy się do Ciebie!