Sprzątanie hoteli/biur/domków letniskowych €11,44/h - przyjęcia również dla par

Stawka

11.44
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Pokojówki , HoReCa

Lokalizacja

Middelburg , Goes , Kamperland , Holandia

Opis stanowiska

Specyfika pracy: praca polegająca na sprzątaniu pokoi (hotele, biura, domki letinskowe - w zależności od oferty) oraz innych ogólnodostępnych pomieszczeń. Skontaktuje się z nami, a udzielimy odpowiedzi o szczegółach.

Miejsce pracy: Holandia, okolice Goes

Wymagania

  • mile widziany komunikatywny język angielski
  • chęć i motywacja
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Nasza oferta

  • atrakcyjne wynagrodzenie: €11,44/h + dodatek wakacyjny w wysokości 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu)
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie, z darmowym wifi
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • pomoc koordynatora na miejscu
  • legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
  • przejrzyste cotygodniowe podsumowanie przepracowanych godzin
  • sprawne rozliczenie podatku po powrocie