Pracownik magazynu - zbieranie zamówień do 19,92€ / Holandia

Stawka

14.34
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Holandia

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Almere  | Holandia

Praca na magazynie polegająca na zbieraniu zamówień na różnych działach, praca z zestawem słuchawkowym, obsługa i jazda wózkiem widłowym, przygotowywanie produktów do transportu. Na dziale recyklingu do obowiązku pracownika należny posegregowanie zwrotów ze sklepów we właściwe miejsca.

ZA ILE? Twoja stawka podstawowa brutto wyniesie €13,27+ 8,10% = € 14,34/h

+ dodatki zmianowe:

Poniedziałek - Piatek
  • 00:00-06:00 - 50% tj. 19,92€
  • 20:00-22:00 - 25% tj. 16,60€
  • 22:00-00:00 - 50% tj. 19,92€
Sobota
  • 06:00-18:00 - 30% tj. 17,26€
  • 18:00-00:00 - 50% tj. 19,92€
Niedziela
  • 00:00-0:00 - 50% tj. 19,92€

Wymagania

  • angielski (warunek konieczny)
  • prawo jazdy kat.B (warunek konieczny)
  • samodzielność

Nasza oferta

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie