Zbieranie zamówień - magazyn z ubraniami do 26,54€ Holandia

Stawka

13.27
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Helmond , Holandia

Opis stanowiska

Będziesz pracować na magazynie z ubraniami. Twoje główne zadania to:
• kompletacja zamówień
• przygotowywanie zwrotów
• przygotowywanie towaru do wysyłki

MIEJSCE PRACY: Holandia,Helmond

STAWKA: Twoja stawka podstawowa brutto wyniesie €13,27/h

+ DODATKI

  • Sobota 40h/ tydzień  125% (16,59 € brutto)
  • Niedziela 40h/ tydzień  150% (19,91 € brutto)
  • Sobota powyżej 40h/ tydzień 150% (19,91 € brutto)
  •  Niedziela powyżej 40h/ tydzień 200% (26,54 € brutto)

Wymagania

  • motywacja
  • prawo jazdy kat.B
  • język angielski

Nasza oferta

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierująca do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie