PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY HOTEL BREDA ANGIELSKI + PRAWO JAZDY + DOŚWIADCZENIE!

Stawka

13.42
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Pokojówki , HoReCa

Lokalizacja

Breda , Oosterhout , Breda , Holandia

Nasza oferta

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401

Dla naszego klienta w m. BREDA (4837) poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik sprzątający

Opis stanowiska:
- Ładnie scielisz łóżka w pokojach hotelowych;

- utrzymujesz porządek w łazienkach i toaletach,

- uzupełniasz brakujace rzeczy;

- odkurzasz meble

- pozostawiasz podłogi czyste i gładkie.

Praca na 1 zmianę, około 38 godzin tygodniowo!

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- stawka € 13,42 €/ h brutto
- wynagrodzenie tygodniowe
- zakwaterowanie € 130,00 brutto tygodniowo
- ubezpieczenie € 35,59 tygodniowo
- bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym/ karty do tankowania
- bezpłatny wynajem roweru służbowego
- możliwość długotrwalej współpracy z możliwością otrzymania kontraktu bezposrednio z zakładem pracy
- umowę w j.polskim
- pracę w renomowanej, stabilnej firmie

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie Cv z dopiskiem: SPRZATANIE BREDA

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.
Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego."
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Dziękujemy!

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.