Pracownik magazynu z dekoracjami -zbieranie zamówień 13,97€ Holandia

Stawka

13.97
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Ede , Apeldoorn , Zwolle , Holandia

Opis stanowiska

Będziesz pracować w centrum dystrybucyjnym z akcesoriami dla zwierząt - m.in.: worki z karmą, a także sprzętami do domu i ogrodu: dmuchane baseny, dekoracje ogrodowe, itd. Za pomocą skanera i wózka EPT będziesz przygotowywać i pakować zamówienia.

Miejsce pracy: W Holandii, w miejscowości Apeldoorn

Stawka: Twoja stawka podstawowa wyniesie €13,97/h brutto

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • samodzielność

Nasza oferta

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie