Spawacz TIG / filtry DPF | Praca od Stycznia 2024 | Holandia

Stawka

490.00
( ZA TYDZIEŃ )

Kategoria

Spawacz TIG , Spawacz

Lokalizacja

Holandia , Harderwijk , Niemcy

Opis stanowiska

Firma w Harderwijk zajmuje się renowacją filtrów cząsteczek stałych znajdujących się w silnikach diesla. Filtry te są rozcinane, czyszczone sprężonym powietrzem, wypalane w piecu i z powrotem spawane w miejscu przecięcia metodą TIG. Należy wprowadzać parametry do komputera więc wymagana podstawowa znajomość obsługi komputera.
Jeśli kandydat nie posiada własnego zakwaterowania w Harderwijk lub okolicach, możliwość zakwaterowania agencyjnego w pokoju jednoosobowym w Staphorst. W tym przypadku dojazd do pracy z lokacji agencyjnej samochodem firmowym około 30km, więc kandydat musi posiadać czynne prawo jazdy.
Wymagana komunikacja w języku obcym: angielski, holenderski lub niemiecki.
Obowiązkowe próbki spawalnicze przed startem.
Praca na jedną zmianę.
40h w tygodniu.
Podane zarobki są podane w kwocie netto na tydzień, za 40h na lokacji firmowej, już po wszystkich opłatach.

Start pracy w styczniu 2024.

Wymagania

- doświadczenie w spawaniu metodą TIG
- podstawowa umiejętność obsługi komputera
- umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich
- umiejętność obsługi maszyn czyszczących filtry DPF - dużym atutem
- znajomość języka obcego na poziomie komunikatywnym
- prawo jazdy w przypadku chęci zamieszkania na zakwaterowaniu agencyjnym
- dostępność do pracy na długi czas

Nasza oferta

- umowa z holenderskim biurem
- wypłaty co tydzień
- wsparcie polskich koordynatorów
- szansa na kontrakt u klienta
- możliwość zakwaterowania w pokoju jednoosobowym