Monter spawacz MIG/MAG | Pokój jednoosobowy 92,50/tydzień | Holandia

Stawka

780.00
(NETTO )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Hardenberg , Zwolle , Ommen , Holandia

Opis stanowiska

Kompletowanie, montowanie elementów ze stali czarnej na podstawie rysunku technicznego, następnie szczepianie ich oraz spawanie.
Należy posiadać umiejętności obsługi suwnicy i plazmy.
780euro netto za 58h - tyle można zarobić w firmie i szukamy osób tylko i wyłącznie chętnych na robienie nadgodzin i sobót.
Dojazd autem służbowym 20km z lokacji agencyjnej, auto bez opłat.
Pokój jednoosobowy jest dla każdego w standardzie naszej agencji, bez żadnych dopłat i zasłużeń!
Wypłaty co tydzień, urlop w dogodnych terminach, omawiany z szefem na firmie.

Zarobki są

Wymagania

  • doświadczenie w spawaniu grubych elementów stalowych 10-20mm
  • certyfikat MIG/MAG
  • prawo jazdy kat. B
  • chęć do podjęcia pracy długoterminowej
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Nasza oferta

  • holenderską umowę o pracę
  • wypłaty tygodniowe na konto
  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • darmowy internet i media
  • wsparcie polskich koordynatorów
  • auto służbowe bez opłat i prywatnych km