Spawacz MIG/MAG i TIG w Niemczech

Stawka

2 300.00 - 2 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Spawacz TIG , Spawacz

Lokalizacja

Monachium , Niemcy

Miejsce pracy: Monachium (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Praca dla spawacza-montera metodami MIG/MAG, TIG. Obszar działań spawalniczych obejmuje konstrukcje metalowe, spawanie terenu, schodów, ogrodzeń.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako spawacz metodami MIG/MAG oraz TIG,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym lub komunikatywnym,
  • aktualne certyfikaty i uprawnienia spawalnicze,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę,
  • bezpośrednie zatrudnienie na czas nieokreślony,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • transport do pracy lub wyrównanie kosztów paliwa,
  • atrakcyjne wynagrodzenie netto - do negocjacji w zależności od doświadczenia.

Wymagane dokumenty:

  • ważny, niezniszczony dowód osobisty lub paszport.
  • dokument potwierdzający posiadanie własnego, imiennego konta bankowego.
  • dokumenty potwierdzające uprawnienia i doświadczenie na oferowanym stanowisku.

Kontakt telefoniczny i WhatsApp:

+48 884-288-884