PROJEKTY W NORWEGII DLA OPERATORÓW MASZYN CNC!

Kategoria

Murarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Haugesund , Norwegia

Opis stanowiska

Jesteśmy Adecco Norge - jedną z największych agencji pośrednictwa pracy w Norwegii!
Nasi konsultanci współpracują z dziesiątkami inwestycji w sektorze ciężkiego przemysłu. Codziennie rozmawiamy z klientami z każdego zakątka kraju. Niezależnie od tego czy szukasz pracy na sezon, czy na stałe, chętnie pomożemy Ci w utworzeniu profilu i CV atrakcyjnego dla norweskich pracodawców.
NASZE PROJEKTY OBEJMUJĄ:

  • Maszyny przeznaczone do masowej produkcji
  • Elementy do montażu w statkach i samolotach
  • Ciężki sprzęt transportowy

Wymagania

Jeśli komunikujesz się po angielsku lub norwesku oraz posiadasz doświadczenie w takich dziedzinach jak:

  • Operowanie różnego rodzaju maszynami tj. tokarkami, skrawarkami, frezerkami, ploterami, wypalarkami, giętarkami itp.
  • Praca z maszynami 3, 4 i 5-osiowymi
  • Korzystanie z systemów Fanuc, Mazak, Haas, Okuma, Puma itp.
  • Znajomość CAM design
  • Precyzyjna obróbka elementów różnego rodzaju
WYŚLIJ SWOJE CV!

Nasza oferta

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne stawki zaczynające się od 240 NOK brutto na godzinę na projekcie
  • Zakwaterowanie od 4000 - 5500 NOK miesięcznie w zależności od lokalizacji i projektu
  • Wszystkie potrzebne narzędzia, obuwie i ubrania ochronne
  • Norweską umowę o pracę
  • Dwutygodniowe wypłaty
  • Pomoc w wyrobieniu numeru personalnego i wypełnieniu norweskiej karty podatkowej
  • Opiekę doświadczonego konsultanta
NIE CZEKAJ! APLIKUJ!
Nasi konsultaci odezwą się do Ciebie!