Cieśle szalunkowi/Zbrojarze/Betoniarze (dofinansowanie przelotów)

Stawka

270.00 NOK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Murarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Mo i Rana , Norwegia

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego norweskiego klienta poszukujemy betoniarzy/zbrojarzy/cieśli szalunkowych na projekt w Mo i Rana.
Darmowy przelot i auto służbowe.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia w zawodzie
  • doświadczenie z dużych projektów
  • umiejętność czytania i pracy według dokumentacji technicznej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego/norweskiego
  • pozytywne (telefoniczne) referencje z poprzednich miejsc pracy

Oferujemy:

    • legalną pracę w norweskiej firmie (nie delegacja z Polski!)
    • norweską umowę o pracę, którą firma zawiera z pracownikiem jeszcze przed wyjazdem
    • przygotowanie dokumentacji i pomoc w wyrobieniu norweskiego numeru podatkowego
    • feriepenger (pieniądze wakacyjne) w wysokości 10,2% od stawki godzinowej brutto (zależnie od projektu). Feriepenger jest wypłacane raz w roku (czerwiec/lipiec) i jego wysokość zależy od przepracowanych godzin na przełomie całego roku
    • pełne ubezpieczenie
    • dodatek na dzieci przysługujący wg prawa norweskiego
    • darmowy przelot
    • auto służbowe
    • stawkę godzinową –260-270 kr/h brutto
    • rotacja 6/2
    • 50-h roboczych w tygodniu
    • darmowe ubrania zapewnione przez pracodawcę już od pierwszego dnia współpracy
    • możliwość współpracy na kolejnych projektach