Pracownik drogowy - Norwegia

Kategoria

Brukarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Bergen , Bergen , Bergen , Norwegia

Opis stanowiska

Prace drogowe przy kładzeniu asfaltu, - Rozściełanie nowych nawierzchni lub naprawy starych

Wymagania

  • Minimum 3 lata udokumentowanego stażu w zawodzi
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, norweskiego
  • Mile widziane: Umiejętność obsługi maszyn do rozkładania mieszanek bitumicznych, walca drogowego.

Nasza oferta

  • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • Wynagrodzenie 205 NOK - 210 NOK brutto/godz.
  • Zapewniamy dojazdy na północ Norwegii lub rekompensujemy bilety do 1500 NOK
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
  • Możliwość skorzystania z feriepenger – 12%
  • Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach Norweskich