Lakiernik samoachodowy Norwegia darmowe zakwaterowanie

Lokalizacja

Oslo , Norwegia

Opis stanowiska

• przygotowywanie elementów samochodu pod malowanie, demontaż, zabezpieczanie
• ścieranie, matowienie, polerowanie, piaskowanie, spajanie, drobne naprawy
• malowanie elementów samochodów

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w pracy

Nasza oferta

  • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy,
  • Prace w solidnym warsztacie samochodowym (także autoryzowanym), z możliwością rozwoju oraz bezpośredniego zatrudnienia u klienta po okresie próbnym,
  • Wynagrodzenie w granicach 190 – 220NOK (uzależnione jest od udokumentowanego doświadczenia, autoryzowanych szkoleń oraz poziomu języka angielskiego lub norweskiego),
  • Koszt podróży do Norwegii pokryty w wysokości do 1.500NOK,
  • Pomoc w zakwaterowaniu oraz sprawach administracyjnych (urząd podatkowy), a także wsparcie konsultanta na miejscu,
  • Pokrycie kosztów zakwaterowania za pierwszy miesiąc w wysokości do 5.000NOK