Lakiernik samochodowy, NORWEGIA, 210-240 NOK/h brutto

Stawka

210.00 - 240.00 NOK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Oslo , Drammen , Norwegia

Opis stanowiska

Na chwilę obecną prowadzimy rekrutację na następujące stanowisko:

  • LAKIRNIK SAMOCHODOWY
Miejsce pracy: Norwegia (wiele lokalizacji). Zaproponowana lokalizacja miejsca pracy będzie zależeć od dostępności w danym projekcie.

Wymagania

  • Posiadanie min. 3 letniego doświadczenia w zawodzie, które można potwierdzić referencjami;
  • Mile widziane wykształcenie zawodowe: jako mechanik samochodowy, lakiernik lub blacharz;
  • Dobra znajomość j. angielskiego albo norweskiego w stopniu komunikatywnym, gdyż praca jest w ekipie międzynarodowej;
  • Przesłanie aktualnego cv, na podstawie którego możemy zaprezentować daną osobę norweskiemu pracodawcy;
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole;
  • Dodatkowy atut stanowi doświadczenie z pracy w autoryzowanych warsztatach (np. Tesli, BMW, Jaguar, Land Rover, itp.)

Nasza oferta

  • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy;
  • Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku motoryzacyjnym;
  • Wynagrodzenie: od 210 do 240  NOK brutto/h (w zależności od doświadczenia, wykształcenia oraz poziomu znajomości języka);
  • Możliwość długoterminowej współpracy;
  • Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania (koszt ok. 2000-2500 NOK/ 2 tygodnie), w tym media oraz internet;
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.

KONTAKT:
W razie pytań czy też wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 694 457 554 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00-17.00.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."