KUCHARZ NIEMCY***umowa niemiecka na czas nieokreślony***

Stawka

2 000.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Kucharz , Gastronomia , HoReCa

Lokalizacja

Meiningen , Koblenz , Niemcy

Opis stanowiska

ETAT KUCHARZA W TURYNGII LUB NADRENII-PALATYNAT

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO JEST WYMAGANA!

PRACA U SPRAWDZONEGO PRACODAWCY

  • do obowiązków pracownika należeć będzie przygotowywanie dań wg.menu

Wymagania

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego NA POZIOMIE MIN.KOMUNIKATYWNYM JEST WYMAGANA (A2/B1)
  • doświadczenie na stanowisku kucharza min.2 lata - wymóg konieczny
  • wykształcenie gastronomiczne
  • miłe usposobienie
  • sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w grupie

Nasza oferta

Warunki pracy:

  • praca na umowie niemieckiej z pracodawcą, na czas nieokreślony
  • praca "od zaraz"
  • zagwarantowane niemieckie ubezpieczenie zdrowotne, świadczenia socjalne i emerytalne
  • wynagrodzenie: €2000 NETTO + DARMOWE ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • 8h/6 dni tygodniowo

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacji

Kliknięcie przycisku i wysłanie Twojej aplikacji oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na w/w stanowisko oraz dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez LOGIC WORK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Raciborzu (47-400), przy ul. Opawskiej 62/3, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji prowadzonych przez LOGIC WORK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy abyś nie aplikował na prezentowane stanowisko.