Pracownik Bistro/Imbiss 1.500€ NETTO Niemcy Timmendorfer Strand

Stawka

1 500.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Kucharz , HoReCa

Lokalizacja

Lübeck , Niemcy

Opis stanowiska

  • przygotowywanie bulek z wedzonymi rybami, salatki rybne
  • smazenie frytek
  • pomoc w organizacji pracy kuchni,
  • zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług,
  • przestrzeganie obowiązujących norm i standardów (w tym HACCP),
  • estetyczne i prawidłowe prezentowanie potraw i dań,
  • dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności,
  • przestrzeganie zasad postępowania z żywnością,

Wymagania

  •  roczne doświadczenie na stanowisku pracownika malej gastronomii
  •  znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziane
  • wiedza z zakresu HACCP
  • kreatywnosc i pomyslowosc
  • wysoka kultura osobista
  • umiejetnosc pracy w zespole

Nasza oferta

  • umowa o prace niemiecka
  • wszytkie swiadczenia
  • wynagrodzenie po odciagnieciu zakwaterowania i wyzywienia min.1.500 EUR netto
  • 5 dni w tygodniu
  • zapewnione zakwaterowanie oraz wyżywienie
  • zatrudnienie na sezon letni z mozliwosia przedluzenia
  • mozliwosc rozwoju zawodowego
  • prace w profesjonalnym i dynamicznym zespole