Szef Kuchni, Diepholz, Niemcy

Kategoria

Kucharz , HoReCa

Lokalizacja

Diepholz , Niemcy

Opis stanowiska

  • organizacja zespołu kucharzy i pracowników zaplecza kuchni
  • zarządzanie funkcjonowaniem restauracji, bankietów, konferencji i imprez okolicznościowych
  • kontrola kosztów, zarządzanie zapasami i zamówieniami surowców
  • dbałość o maksymalizację zysków restauracji i osiąganie założonych celów sprzedażowych oraz kontrolę jakości serwowanych dań, zarządzanie godzinami pracy zespołu
  • tworzenie menu dopasowanego do konceptu restauracji
  • zachowanie wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa w kuchni
  • dbałość o powierzony sprzęt kuchenny oraz odpowiedzialność za porządek na kuchni

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Szefa Kuchni w restauracji lub hotelu
  • zdolności przywódcze i umiejętność efektywnego zarządzania zespołem
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • kreatywność oraz umiejętność tworzenia nowych, innowacyjnych dań
  • znajomość technik kulinarnych oraz trendów gastronomicznych
  • doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • certyfikaty higieny żywnościowej będą dodatkowym atutem

Nasza oferta

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • wynagrodzenie do negocjacji
  • możliwość pracy na stałe
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy
  • wszystkie niemieckie świadczenia socjalne
  • płatny urlop od 24 dni w roku