KUCHARZ GRILLOWY***PRACA OD ZARAZ NA CZAS NIEOKREŚLONY*** ***UMOWA NIEMIECKA***

Stawka

1 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

HoReCa

Lokalizacja

Rosenheim , Niemcy

Opis stanowiska

POSZUKUJEMY OSOBĘ CHĘTNĄ DO PRACY na stanowisku KUCHARZA GRILLOWEGO W PIĘKNIE POŁOŻONYM BAWARSKIM HOTELU

BAWARIA, MONACHIUM

***PRACA od zaraz, na czas nieokreślony lub do końca sezonu***

^^^SPRAWDZONY PRACODAWCA^^^

***UMOWA NIEMIECKA***

  • przygotowywanie posiłków wg.menu (5 dań+frytki+sałatki)
  • współpraca z całym zespołem
  • dbanie o czystość na miejscu pracy

Wymagania

Wymagania:

  • min.podstawowa znajomość języka niemieckiego (A1/A2)
  • wykształcenie gastronomiczne
  • miłe usposobienie
  • sprawność fizyczna
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w grupie

Nasza oferta

Warunki pracy:

  • praca na umowie niemieckiej
  • zagwarantowane niemieckie ubezpieczenie zdrowotne, świadczenia socjalne i emerytalne
  • wynagrodzenie €1800/m-c netto
  • 45h tygodniowo (możliwe nadgodziny)
  • zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym z łazienką zagwarantowane przez pracodawcę, na miejscu pracy, inclusive
  • wyżywienie, na miejscu pracy, inclusive